Szybki kredyt przez Internet dla zadłużonych – gdzie dostaniesz pieniądze na spłatę długu?

0
2247

Choć słowo „zadłużony” automatycznie kojarzy się z komornikiem na karku czy skrzynką pocztową wypchaną monitami z banku, tak naprawdę dłużnikiem jest każdy, kto spłaca kredyt lub pożyczkę. Niemniej, o ile raty regularnie wpływają na konto wierzyciela, Twoja historia kredytowa jest całkiem poprawna i nie dyskwalifikuje Cię przy staraniach o kolejny kredyt lub pożyczkę. Jednak wystarczy nie zapłacić 2-3 rat, by bank zablokował Twoje konto albo zajął nieruchomość obciążoną hipoteką. Ten wpis dotyczy właśnie dłużników, którzy nie radzą sobie ze spłatą zobowiązań i zdążyli już zapoznać się z komornikiem lub przedstawicielami firmy windykacyjnej. W tej sytuacji szybki kredyt przez Internet dla zadłużonych wydaje się jedynym rozwiązaniem, ale czy na pewno słusznym?

Gdzie dostaniesz kredyt dla zadłużonych online?

Niestety, osoby z zajęciem komorniczym lub które zaliczyły „potknięcia” przy spłacie poprzednich zobowiązań, nie mogą liczyć na kredyt w banku. Pewnym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny, jednak to produkt zarezerwowany dla sumiennych i wzorowych dłużników, którzy mają stałą pensję i wysoką zdolność kredytową. Pozostali są wręcz skazani na parabanki i instytucje pozabankowe oferujące pożyczki ratalne.

Teoretycznie bardzo łatwo możesz znaleźć szybki kredyt przez Internet dla zadłużonych – po wpisaniu tego hasła wyszukiwarka wypluje kilkadziesiąt różnych odnośników do „pożyczki bez BIK”, „pożyczki dla zadłużonych” czy „pożyczki online z komornikiem”. Niestety, reklamy i slogany często nijak mają się do rzeczywistości. Nawet instytucje pozabankowe nie są skłonne do rozdawania pieniędzy lekką ręką. Lichwiarski procent, żądanie zaświadczenia z pracy lub wyciągu z banku, niska kwota pożyczki, bardzo krótki okres spłaty – firmy pożyczkowe również mają swoje sposoby na odstraszenie naprawdę zadłużonych klientów.

Na jakich zasadach można otrzymać szybki kredyt przez Internet dla zadłużonych?

Każda firma pożyczkowa prowadzi własną politykę względem zadłużonych klientów. Niektóre instytucje mogą zaoferować jedynie niewielkie kwoty rzędu 300-2000 zł na bardzo krótki okres 15 lub 30 dni. W innych dostaniesz nawet 5-15 tys. zł, płatne w 10-24 ratach. Jeśli wierzyć pożyczkodawcom, szybki kredyt przez Internet dla zadłużonych jest dostępny praktycznie od ręki – wystarczy złożyć wniosek online, potwierdzić swoją tożsamość przelewem weryfikującym i zaczekać, aż system lub pracownik firmy zatwierdzi pożyczkę. Parabanki i instytucje pozabankowe deklarują udzielenie kredytu bez zaświadczeń o dochodach oraz bez sprawdzenia klienta w bazie BIK czy innych rejestrach dłużników. Pieniądze możesz otrzymać po kilkunastu minutach, ale tylko pod warunkiem posiadania rachunku osobistego w tym samym banku, z którego korzysta firma pożyczkowa. W niektórych przypadkach przelew może wpłynąć na konto dopiero po kilku godzinach lub następnego dnia roboczego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ