Pożyczki z żyrantem

0
2513
Pożyczki z żyrantem

Od teraz każdy ma szansę na uzyskanie pożyczki. Jesteś osobą zadłużoną lub nie posiadasz stałego, miesięcznego dochodu, ale potrzebujesz dodatkowej gotówki? Chociaż nie da Ci jej bank, to jednak nie zamyka Ci to całkowicie drogi do ekstra funduszy.

Pożyczki pozabankowe otwierają każdego z nas na nowe możliwości. Jeśli chcesz uzyskać większą kwotę, firma może zaproponować Ci pożyczkę z żyrantem. Oznacza to, że będzie Ci potrzebna osoba, która zostanie Twoim poręczycielem. Dzięki niej pożyczysz dodatkowe pieniądze i spłacisz je w dogodnym terminie.

Kim jest żyrant i jakie jest jego znaczenie przy zaciąganiu pożyczki?

Niestety, z różnych powodów nie każdy jest wziąć kredyt w banku. Na szczęście istnieje jeszcze inne rozwiązanie, jakim są firmy pozabankowe, które oferują pożyczki z żyrantem dla tych z nas, którzy są w trudnej sytuacji finansowej. Żyrant lub, inaczej mówiąc, poręczyciel to osoba, która zabezpiecza zaciągnięte przez Ciebie zobowiązanie. To Ty wyznaczasz taką osobę, więc wyłącznie od Ciebie zależy, kto to będzie. Możesz wybrać kogoś z bliskiej rodziny, ale nie jest to konieczne. Musi być to osoba, która ukończyła osiemnaście lat (mogą to być również seniorzy, ale do określonego wieku) i uzyskuje comiesięczne dochody oraz posiada zdolność kredytową.

Kodeks cywilny określa, że może być to osoba niespokrewniona w żadnym stopniu z pożyczkobiorcą. Poręczyciel jest także zobowiązany do spłacenia należności, jeśli osoba pożyczająca nie będzie w stanie tego zrobić samodzielnie. Co więcej, spadają na niego wszelkie prawa i obowiązki pożyczkobiorcy.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu ten temat budzi u Ciebie wątpliwości i szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące pożyczki z żyrantem, zajrzyj na: https://salvusmoney.pl/, by dowiedzieć się więcej.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź pożyczkę z żyrantem

Z powodu negatywnej historii kredytowej lub wpisu w KRD nie możesz starać się o pożyczkę bankową, ale nadal możesz szukać pomocy gdzie indziej – np. w firmie pozabankowej. Faktem jest, że przy wysokich kwotach pożyczek koszt ich zaciągnięcia jest dość wysoki. Jednak to właśnie tu bardzo istotną rolę odgrywa żyrant, który nie tylko pomoże Ci uzyskać dodatkową gotówkę, ale również będzie to pożyczka na znacznie korzystniejszych warunkach. Jeśli więc nie posiadasz zdolności kredytowej, skorzystaj z tego rozwiązania. Będzie to dla Ciebie duże wsparcie finansowe w chwili kryzysu i przy braku dochodów. Z takiej opcji korzysta także wiele zadłużonych osób. Pożyczki z żyrantem możesz uzyskać z pomocą firmy Salvus Money. Dowiedz się więcej już dziś. Zajrzyj na: https://salvusmoney.pl/category/kredyt-dla-zadluzonych-bez-zdolnosci-kredytowej/.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ