Porady dotyczące ubezpieczeń zdrowotnych prywatnych

0
2301

O tym, ile jest warte zdrowie, część pacjentów przekonuje się bardzo boleśnie w chwili stwierdzenia poważnego schorzenia. W wielu przypadkach problemy ze zdrowiem przekładają się także na konieczność zmiany trybu życia, często skutkują długą hospitalizacją czy koniecznością przejścia na świadczenie zdrowotne. W praktyce oznacza to obniżenie standardu życia: badania i leczenie kosztują, zatem pacjentowi często przydają się dodatkowe środki pieniężne na walkę z wybranymi chorobami. Wystarczy sięgnąć po profesjonalne ubezpieczenie na życie, aby finansowe skutki choroby były mniej dotkliwe.

Ubezpiecz swoje zdrowie z NN


Nationale Nederlanden jako pierwszy ubezpieczyciel na rynku polskim zaoferował swoim klientom specjalny pakiet ubezpieczeniowy, skierowany do klientów onkologicznych. Zdiagnozowany nowotwór dla wielu pacjentów oznacza wielomiesięczną walkę z chorobą, ale również konieczność zrezygnowania z pracy. Oczywiście ubezpieczony pacjent korzysta nie tylko ze środków finansowych, które zgromadził wpłacając pieniądze na polisę na życie. Specjaliści od ubezpieczeń zadbali także o inne aspekty życia, oferując łatwiejszy dostęp do specjalistów leczących nowotwory oraz zajmując się praktycznymi aspektami życia osób chorych. Ważną częścią całego programu jest profilaktyka, zatem serwis ubezpieczeniowy udostępnia porady dotyczace ubezpieczeń zdrowotnych oraz przypomina o konieczności regularnego badania się.

Ubezpieczenia na wypadek choroby


Wielu ubezpieczycieli, oferując specjalne pakiety na wypadek zachorowania na poważne choroby, skupia się głównie na zdrowiu i życiu ubezpieczonego. Ubezpieczenie z Nationale Nederlanden idzie dalej – oprócz zdrowia pacjenta ubezpieczyciel zajmuje się także stanem finansów rodziny. Ubezpieczenie NN chroniące na wypadek zachorowania na nowotwór, zawiera także profesjonalne ubezpieczenie na życie. Dzięki temu po zdiagnozowaniu u ubezpieczonego nowotworu, jego rodzina może liczyć na finansowy zastrzyk. Dodatkowe świadczenie pieniężne pozwala na uporanie się z problemami, na jakie narażona jest rodzina, gdy u jednego z jej członków zdiagnozowany zostanie nowotwór. Konieczność dowożenia pacjenta na badania i zabiegi, ale również dbanie o jego komfort w czasie leczenia choroby w domu, mogą mieć znaczący wpływ na domowy budżet. Dzięki środkom, wypłacanym przez ubezpieczyciela, rodzina nie będzie zmuszona do sięgania do finansowych zasobów.

Praktyczne porady dotyczace ubezpieczeń zdrowotnych


Dlaczego warto ubezpieczyć swoje zdrowie i życie? Podpisanie takiej umowy jest wyrazem troski nie tylko o siebie, ale i o swoją rodzinę. Co prawda pieniądze nie są w stanie zastąpić zmarłego członka rodziny, jednak wypłacone przez ubezpieczyciela świadczenia pomogą uporać się z pierwszymi problemami, jakie pojawiają się po zdiagnozowaniu choroby czy po śmierci ubezpieczonego.

W oparciu o własne doświadczenia kolejni pacjenci, którzy skorzystali z ubezpieczenia na wypadek zachorowania na nowotwór, mogą śmiało powiedzieć: Ubezpiecz swoje zdrowie z NN. Inwestycja w zdrowie zawsze się opłaca.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ