Kilka słów o zmianach

0
622
Kilka słów o zmianach

Kolejną ze zmian jeśli chodzi o konsolidację chwilówek jest ten wzrost cen gazu i energii elektrycznej na styczeń roku 2022. Mowa tu o tym, że wyższe rachunki wielu z nas zapłaci już w lutym. Jakaś część z nas myśli, że to nie powinno mieć wpływu na konsolidację chwilówek w tym stabilnym banku międzynarodowym, ale to ( https://pozyczkolog.pl/konsolidacja-chwilowek-jak-mozemy-to-zrobic/ ) nie jest takie proste, bo blokowanie gospodarki, po to by kolejne mutacje tego wirusa się nie rozprzestrzeniały przyniosło już ten znaczny wzrost inflacji. Podwyżki zaś zmieniły proporcję kosztów prowadzenia biznesów do przychodów. Na zmianę tę rynek związany z finansami rzecz jasna musiał zareagować i to nie w ten elegancki sposób. Może i raty kredytów nie podskoczyły do góry, ale jest ich więcej. Dlatego kredyty spłaca się dłużej i oprocentowanie takowych jest wyższe. Tarcza antyinflacyjna w Polsce ma tak jakby zawrócić to dość nieciekawe zjawisko, ale to raczej się nie uda, bo ten program jest nastawiony na pomoc rodzinom i to w znacznym stopniu. Na dokładkę ta tarcza jest spóźniona, bo wiele z jej zasad powinno obowiązywać od początku pandemii, a jakaś część z nas otwarcie mówi o tym, że te obniżki powinny mieć o wiele szerszy zakres.

Czy sytuacja faktycznie się poprawi?

Pytania związane z poprawą sytuacji jeśli chodzi o tę konsolidację chwilówek mają rzecz jasna sens, ale ich zadawanie to rzecz jasna nie jakaś tam zabawa w przewidywanie. Mowa tu o tym, że latem roku 2021 wielu z nas myślało, że pandemia do świąt Bożego Narodzenia będzie jedynie wspomnieniem. Prawda tkwi rzecz jasna w tym, że na przełomie października i listopada pojawił się wariant omikron i to on jest odpowiedzialny za kolejne fale zachorować w styczniu i lutym 2022. Dlatego też jakaś część z nas spodziewa się tego, że zima ( https://pozyczkolog.pl/konsolidacja-chwilowek-jak-mozemy-to-zrobic/ ) z przełomu lat 2022 i 2023 przyniesie raczej te równie nieciekawe niespodzianki. Kluczowe znaczenie ma też i to, że na cud gospodarczy liczy raczej niewielu z nas, bo takowy po tym wszystkim co się już stało jest raczej opcją mało realną.

Inne istotne wzmianki

Niektórzy z nas nawet myślą, że zima z przełomu lat 2022 i 2023, oraz kilka kolejnych też będą obfitowały w blokowanie gospodarki, po to by kolejne mutacje tego wirusa się nie rozprzestrzeniały. Blokowanie gospodarki przyniesie natomiast dalszy wzrost inflacji, czyli też kolejne problemy z konsolidacją chwilówek. W sumie to nie wiadomo, czy tak właśnie będzie, ale liczenie na to, że stanie się cud gospodarczy to błędna strategia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki jest cel lipolizy?
Następny artykułPraca w Lublinie
Redakcja e-kredytowanie.pl

Finansami zainteresowałem się w 2010, gdy na karku miałem duży kredyt hipoteczny i rodzinę na utrzymaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ