Jak zbudować stronę internetową?

0
1619
Jak zbudować stronę internetową?

Mali przedsiębiorcy coraz częściej doceniają korzyści wiążące się z posiadaniem firmowej strony internetowej. W nowoczesnym świecie poszukując usługodawcy lub też konkretnego produktu zazwyczaj zaczynamy od wpisania odpowiedniego zapytania do wyszukiwarki internetowej. Można zaryzykować twierdzenie, że przedsiębiorcy, którzy nie są obecni w internecie stoją na przegranej pozycji. Jak szybko i tanio zbudować stronę internetową? Postaramy się na to pytanie odpowiedzieć poniżej.

Dobrą informacją jest to, że małą stronę internetową możemy zbudować sobie sami bez żadnych dodatkowych kosztów. Jak to możliwe? Istnieje oprogramowanie, które umożliwia budowę strony internetowej bez konieczności znajomości języka programowania. Taki szkielet strony zwany systemem zarządzania treścią umożliwia proste i szybkie dodanie atrakcyjnych elementów nowoczesnej strony, takich jak szata graficzna czy rozbudowane treści. Najpopularniejszym systemem tego typu na świecie jest WordPress.

Wiemy już jak zbudujemy stronę. Co dalej? Należy zacząć od wyboru hostingu. Jest to miejsce, w którym będziemy przechowywać wszystkie pliki naszej strony w celu udostępniania ich w internecie.

Gdzie kupić tani hosting dla strony www?

Wybierając hosting należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Podstawowym jest oczywiście koszt hostingu. Duże firmy kuszą ofertami hostingu za złotówkę. Odnowienie hostingu po roku często wiązać się jednak będzie wtedy z koniecznością uiszczenia nawet kilkuset złotych. Trzeba też zaznajomić się z podstawowymi parametrami hostingu, czyli z jego pojemnością i wielkością transferu. Obecnie opcja nielimitowanego transferu nie jest niczym nadzwyczajnym. Takie parametry posiada hosting dla strony na wordpressie w kru.pl. Mając odpowiedni hosting możemy przystąpić do budowy strony.

Dobry hosting powinien umożliwiać postawienie strony za pomocą kilku kliknięć. Przykładowo, hosting wordpress z kru.pl dysponuje specjalnym automatycznym instalatorem WordPressa, dzięki któremu naszą stronę możemy zacząć budować dosłownie w ciągu kilku minut. Jednak wybierając nazwę naszej domeny w przeglądarce ujrzymy tylko szkielet strony. Możemy dostosować ją do naszych potrzeb wchodząc do panelu administracyjnego. Tam w łatwy sposób zmienimy szatę graficzną na bardziej atrakcyjną, dodamy teksty i zdjęcia. Wszystko zależy od naszej kreatywności i inwencji.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ