Zarabianie w domu – ankiety czy klikanie w reklamy?

0
2310

Żeby zarabiać w domu konkretne pieniądze, które pozwolą Ci zrezygnować etatu i wystarczą na samodzielne utrzymanie, musisz mieć również konkretne umiejętności. Możesz zarobić dosłownie na wszystkim – publikowaniu filmów na YouTube, udzielaniu korepetycji, wyrobach rękodzielniczych, pisaniu tekstów czy projektowaniu grafiki. Nie obejdzie się jednak bez zaangażowania, pracy i pewnych zdolności. Dorabianie w domu jest prostsze i dostępne dla każdego. Nie musisz mieć wyższego wykształcenia, specjalnych predyspozycji czy twórczych pomysłów. Wystarczy Ci tylko komputer lub smartfon z Internetem, no i trochę wolnego czasu. A oto dwie najpopularniejsze metody na zarabianie w domu – wypełnianie ankiet i klikanie w reklamy. Co jest lepsze?

Zarabianie na ankietach – wady i zalety

Na zrobienie jednej ankiety potrzebujesz maksymalnie 15 minut. Serwisy z ankietami płacą od 2,5 do 5 zł za jeden poprawnie wypełniony formularz. Przy założeniu, że codzienne poświęcisz kwadrans na jedną ankietę, możesz zarobić od 75 zł do 150. To wprawdzie niewiele, ale przecież znacznie więcej czasu tracisz na zupełnie bezproduktywne scrollowanie Facebooka. A jeśli pomnożysz zarobek przez 12 miesięcy, wyjdzie Ci całkiem przyzwoita kwota – od 900 do 1800 zł rocznie.

Zarabianie w domu na ankietach jest banalnie proste – rejestrujesz się na kilku portalach z ankietami, wypełniasz ankiety podesłane przez system, po czym wymieniasz zebrane punkty na pieniądze. Ponadto ankiety są ciekawsze i nie nudzą się tak szybko jak klikanie w reklamy.

Niestety, jest i ciemna strona medalu – ankiety przychodzą rzadko i nawet jeśli zarejestrujesz się na kilkunastu portalach, otrzymywanie jednej ankiety dziennie graniczy z cudem. W dodatku łatwo trafić na nieuczciwy serwis, który miesiącami zwleka z wypłatą wynagrodzenia albo przestaje wysyłać ankiety zanim przekroczysz minimalny próg do wypłaty.

Zarabianie w domu na klikaniu w reklamy

Ten sposób na dorabianie w domu jest znacznie prostszy niż wypełnianie ankiet, w końcu Twoja „praca” będzie polegać jedynie na klikaniu w reklamy wyświetlające się na Twoim panelu użytkownika. Aby zwielokrotnić zarobek, najlepiej zarejestrować swój profil na kilku największych i najbardziej zaufanych serwisach z płatnymi reklamami (tzw. BUX-y). Wybieraj strony z rynku amerykańskiego, a będziesz zarabiać w dolarach i tym samym każde kliknięcie będzie 4-krotnie bardziej opłacalne niż gdybyś korzystał z polskich BUX-ów. Dodatkowo możesz również zarabiać na systemie poleconych, dzięki któremu będziesz otrzymywać prowizję za każdą osobę zarejestrowaną w serwisie z Twojego reflinka.

Ile można zarobić na klikaniu w reklamy? Niektórzy twierdzą, że kilkaset złotych miesięcznie, jednak należy wyraźnie podkreślić, że takie zarobki są realne jedynie przy bardzo rozbudowanej sieci poleconych na kilku serwisach z reklamami. Zarabianie w domu przez klikanie w reklamy na dłuższą metę staje się bardzo nużące i wiele osób rezygnuje zanim uzbiera wystarczającą ilość punktów do wypłaty wynagrodzenia.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ