Szybki kredyt gotówkowy – bez zaświadczeń i od ręki

0
2685

Wzięcie kredytu – czy to na samochód, wakacje, czy też gotówkowego lub hipotecznego, wiąże się z dużą ilością wymagań stawianych przez bank oraz potrzebą załatwienia wielu formalności.

Kredytobiorcy toną w dokumentacji, którą muszą zbierać i gromadzić. Dlatego też coraz chętniej odchodzą od tych przestarzałych metod na rzecz kredytu gotówkowego bez zaświadczeń.

Wysokość kredytu bez zaświadczeń

Pod mianem kredytu gotówkowego bez zaświadczeń kryje się kredyt udzielany bez potrzeby okazywania zaświadczenia o zatrudnieniu, zarobkach czy też wyciągów z konta bankowego. Jest to szczególnie wygodne, jeśli kredytobiorcy bardzo zależy na czasie. W życiu zdarzają się takie sytuacje, kiedy czas jest szczególnie ważny. I właśnie na takie sytuacje banki przygotowały w swojej ofercie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

Jeszcze do niedawna kredyt gotówkowy bez zaświadczeń był jedynie niewielkim zastrzykiem gotówki. Obecnie nie jest niczym dziwnym, ani rzadko spotykanym, że taki kredyt gotówkowy może sięgać nawet 10 tys. zł.

Szybki kredyt gotówkowy – jak to działa?

Pomimo, że w przypadku kredytu gotówkowego bez zaświadczeń bank nie wymaga od kredytobiorcy żadnych dokumentów poza dowodem osobistym, to jednak sprawdza jego historię w BIK. Musimy więc mieć świadomość tego, że kredyt gotówkowy bez zaświadczeń nie jest przyznawany każdemu a jedynie takim kredytobiorcom, którzy mają dobrą ocenę w BIK.

Czy każdy kredyt bez zaświadczeń jest taki sam?

Absolutnie nie. Podobnie jak wszystkie kredyty gotówkowe, tak i kredyty gotówkowe bez zaświadczeń różnią się między sobą. Różnice te to między innymi koszt kredytu w postaci odsetek, czas oczekiwania na decyzję kredytową oraz koszty dodatkowe, takie jak na przykład prowizje czy opłaty za opóźnienie w spłacie. I wprawdzie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń jest wybierany przez wzgląd na czas, ale jednak warto poświęcić chwilę na porównanie dostępnych ofert. Postarajmy się wykorzystać chociażby kalkulator kredytu gotówkowego lub zajrzeć do porównywarki kredytów gotówkowych, by wybrać możliwie najlepszy kredyt gotówkowy. Pod żadnym pozorem nie rezygnujmy też z dokładnego przeczytania umowy kredytu. Może to zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale niejednokrotnie również ograniczyć wiele nerwów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ